מאמרים אחרונים
תמונות וצילומי וידאו
תמונות וצילומי ווידאו מדהימים בטכנולוגיה החדשה יחסית של אולטראסאונד בתלת-מימד
 
סיפורים אישיים להאזנה
קלטות ועדויות רבות מרתקות ביותר על האמת מהשטח. להאזנה לתוכניות יש ללחוץ כאן
כל ילד בא עם המזל שלו
בעיני, אם יש דבר גרוע יותר מהפלה הוא לבצע הפלה על רקע כלכלי. מצב כלכלי הוא דבר הנתון לשינוי ולשיפור, גם לזוג בעל שתי משכורות יציבות אין ערובה כי המצב הכלכלי שלהם יישאר יציב לנצח, ולהיפך זוג מובטל יכול למצוא עבודה ולהסתדר היטב כלכלית.
הבירוקרטיה: שאלות ותשובות
איך עושים את זה?
כמו הפלה רגילה גם כאן הכל מתנהל על פי החוק הישראלי, המחייב אישור ועדה לכל הפסקת הריון.
שאלות ותשובות לפני ואחרי הפלה, מאת ד"ר שרגא וקסלר,  גינקולוג, מומחה במיילדות ובגינקולוגיה.
בשל בדיקה מטעה: כאלף הפלות מיותרות בשנה

המספרים הקשים האלו נובעים מבדיקה בלתי אמינה שמזהה נוגדנים לנגיף CMV, שעלול לגרום נזקים ליילוד. למרות שקיימת בדיקה חדשה יחסית ואמינה, אין מספיק מודעות של הנשים והרופאים לקיומה.

שלבי התפתחות העובר
מצגת מרהיבה בה ניתן לצפות בתמונות וידאו מדהימות של עובר ברחם אימו.
בחירה או חיים
בחירה או חייםבעוד תומכי ההפלות חוגגים ניצחון, הרפואה המתקדמת מציבה סימני שאלה קשים בפניהם. וכך ניצבים היום בין היתר, בפני הדילמה של הגיל המוקדם ביותר בו יש לעובר סיכוי לחיות, שכן מדובר בחיים של אדם אחר שיכול להיוולד ולחיות חיים מלאים.
היום בו החלטנו לבצע הפלה

בזמן שאישתו עוברת הפלה, כותב רועי על ההריון הלא צפוי, על רצונם להמשיך להיות זוג עצמאי ומשוחרר, אחרי שהילדים הקטנים שלהם כבר גדלו, ועל ההחלטה הקשה, אך הנכונה עבורם - להפסיק את ההריון.

12 נשים
12 נשים מספרות על ההפלות שבחרו לעשות בסרט תיעודי, היוצרת יצרה "דיאלוג לא מטיפני ולא שיפוטי" בנושא שהאמריקאים  לא מפסיקים להתווכח עליו, ו"בלי שממש התכוונתי מראש, יצא סרט פוליטי".
הצעה: לאסור הפלות לאחר השבוע ה-22 להריון
ח"כ נסים זאב (ש"ס) מציע לשנות את המצב כיום, שבו ועדה מיוחדת מאשרת הפלות מלאכותיות ולאסור הפלות לאחר השבוע ה-22, משום שלדבריו מדובר ב"רצח". לעומתו, ח"כ זהבה גלאון (מרצ) מציעה לבטל את הצורך באישור מהוועדה. מומחה: שתי ההצעות מוגזמות.
< קודם 1 2 3 4 5 הבא >
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

לקישורים נוספים...

חיפוש

לתמונות נוספות...