מאמרים אחרונים
*הודעה חשובה לכל מבקרי האתר*
בשל ריבוי הפרסומות הגסות והלא רלוונטיות שנדחפות לאתר זה בכפייה מרושעת הודות למערכת ניהול "גופ" הידועה לשימצה שלצערנו לא מסתפקת בפרסומות נורמליות, אלא מוסיפה בכל יום פרסומות לאתרי פורנו דוחים. אנו לא ניקח חלילה חלק באתרים מבחילים שכאלה ולא נשתף פעולה עם חוליי נפש גם לא בדרך עקיפה!!! לכן,אתר זה לא ימשיך להתעדכן בעתיד ובקרוב מאד יסגר לאלתר (מאותה סיבה גם כן נסגר אתר "סגולות" הידוע).תכנים נוספים וחדשים בנושא "הפלות" -  תוכלו למצוא באתר הבית של ערוץ 2000.המשך גלישה נעימה ומועילה.
אמא יקרה,
צילומים מדהימים על מסעו של העובר האנושי
הוא הולך, מפהק ומתעטש - מה קורה לעובר בתוך הרחם?
נשים מספרות
בשלב זה את יודעת שכבר מהשבועות הראשונים להריון חי ברחם יצור מתפתח, ילד כמעט לכל דבר. יתכן שתתלבטי בגלל קשיים שונים. שקלי היטב את צעדייך ובכל מקרה אל תעשי צעד מהיר ופזיז ללא שיקול דעת מעמיק והתייעצות.
הערכה: כ-40 אלף הפלות מתבצעות בישראל כל שנה

כמעט מחצית הפסקות ההריון בישראל נעשות בבתי חולים פרטיים. ב-2003 פנו 21,226 נשים לוועדות להפסקת הריון, ו-20,841 קיבלו אישור לכך. בשנים האחרונות, שיעור הפסקות ההריון בישראל עומד על כ-12 לאלף נשים בגיל הפריון. כך עולה מדו"ח שפירסם אתמול משרד הבריאות.

הפלות הורגות 70,000 נשים בכל שנה
כ-40 נשים בכל דקה עוברות הפלה לא בטוחה ו-200 מתות כתוצאה מכך בכל יום. ניתן למנוע מקרי מוות אלו וכן נכויות שונות כתוצאה מהפלות לא בטוחות.
כשמוותרים על העובר: כל הדרכים להפסקת הריון

צילום: גבי מנשהכ-20 אלף הפסקות הריון חוקיות מתבצעות בישראל, ומספר דומה של הפלות לא חוקיות. מהם השלבים שצריכה לעבור אישה הרוצה להפסיק את הריונה, האם גלולת ההפלות בטוחה, מהן הסכנות בגרידה ומה עושים כשההריון מתגלה מאוחר? הכל אודות תהליך ההפלה...

ישראל בתחתית טבלת ההפלות האירופית
מחצית מההפלות: בגלל היריון מחוץ לנישואים. 20 אלף נשים פנו ב-2003 לוועדות להפסקת היריון. על כל 1,000 לידות בישראל מתבצעות 139 הפלות - פחות מכל מדינות אירופה, מלבד יוון ובלגיה. כך עולה מנתוני משרד הבריאות, המצביעים כי שיעור הפסקות ההיריון בארץ ממשיך לרדת.
עשרות הפלות מיותרות בכל שנה
נשים רבות הנשאות את וירוס ההיריון CMV מחליטות לבצע הפלה - אף שהסבירות שהנגיף יביא ללידת תינוק פגוע נמוכה מאוד. מומחה: "חשוב להמתין עם ההחלטה עד בדיקת מי שפיר.
אל תאמיני לו...!
מדי יום מתבצעות בישראל כ-150 הפלות מלאכותיות וכ- 20,000 הפלות מלאכותיות בשנה. רותם, תושבת השרון בת ה-25, שעברה הפלה מלאכותית, מספרת על ההשלכות של ההפלה, על הדיכאון ועל הסיבוכים שלאחריה. ''אילו רק קיימתי יחסים עם אמצעי מניעה, הכל היה נגמר אחרת''
1 2 3 4 5 הבא >
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

לקישורים נוספים...

חיפוש

לתמונות נוספות...