סיפורים אישיים

ראשי >סיפורים אישיים
אל תאמיני לו...!
מדי יום מתבצעות בישראל כ-150 הפלות מלאכותיות וכ- 20,000 הפלות מלאכותיות בשנה. רותם, תושבת השרון בת ה-25, שעברה הפלה מלאכותית, מספרת על ההשלכות של ההפלה, על הדיכאון ועל הסיבוכים שלאחריה. ''אילו רק קיימתי יחסים עם אמצעי מניעה, הכל היה נגמר אחרת''
הסיפור של אולגה
אולגה היא גולשת שביקרה באתר "מפי עוללים", קראה מאמרים וסיפורים אישים והרגישה צורך לספר את סיפורה האישי, לחזק נשים ולייעץ להן לפני ביצוע ההפלה, לדבר עם ההשלכות ועל הקשיים הנפשים שבאים לאחר מכן. היא והגיבה באחד הסיפורים את התגובה הבאה.
היום בו החלטנו לבצע הפלה

בזמן שאישתו עוברת הפלה, כותב רועי על ההריון הלא צפוי, על רצונם להמשיך להיות זוג עצמאי ומשוחרר, אחרי שהילדים הקטנים שלהם כבר גדלו, ועל ההחלטה הקשה, אך הנכונה עבורם - להפסיק את ההריון.

12 נשים
12 נשים מספרות על ההפלות שבחרו לעשות בסרט תיעודי, היוצרת יצרה "דיאלוג לא מטיפני ולא שיפוטי" בנושא שהאמריקאים  לא מפסיקים להתווכח עליו, ו"בלי שממש התכוונתי מראש, יצא סרט פוליטי".
ובחרת בחיים
לבחור בחייםהתינוק הזה היה אמור להיות נחמתנו, כרטיס הכניסה שלנו לחיי משפחה רגילים. אך נדמה היה שהגורל שוב מציב מכשולים בדרכנו, והפעם מכשול גדול במיוחד. להפיל? להפיל את תקוותנו היקרה? איך יגיב בעלי? איך יגיבו הוריי?
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

לקישורים נוספים...

חיפוש

לתמונות נוספות...