הסיפור של אולגה

ראשי >סיפורים אישיים>הסיפור של אולגה
הייתי רוצה לשתף בסיפור האישי הקורע לב שלי .
לפני שבוע בדיוק עברתי הפלה יזומה של עובר בריא ושלם בשבוע ה12 .

לצערי, כבר אחרי דקות ספורות מאוד כאבתי והצטערתי על המעשה אך כבר היה מאוחר. הילדון הקטן והיפה שלי כבר לא היה שם ,רציתי לצרוח לשמיים ,כל כך רציתי אותו חזרה הרגשתי ריקנות וחור שחור גדול בתוך הבטן, וכל זה שעדיין לא היתי מודעת לכאב ולסבל שהוא עבר בגללי מסכן קטן. כל כך הצטערתי לא ידעתי מה לעשות הייתי כל כך מבולבלת וכואבת את כאבו ,לא ידעתי שבשלב זה העובר כבר ממש ילד קטן ועדין שהמבנה שלו הוא כמו מבנה של בן אדם ממש עם כל האיברים הפנימיים וחיצוניים .

אני אישה מאמינה. לא דתיה, אבל מאוד מאמינה ולכן אני כעת נמצאת בחשבון נפש קשה עם עצמי הייתי רוצה לקבל תשובות אבל לא מגיע לי על מה שעשיתי .אני מתכוונת לשלוח מכתב לרב מקובל גדול ולשאול מה עלי לעשות כדי לנקות מעצמי את הכתם הזה . אבל יותר מכל אני הייתי רוצה לפגוש את התינוק היקר שלי ... אני לא האמנתי שזה כל כך כואב וכנראה שאני אצטרך להתמודד עם זה כל חיי. הייתי רוצה שיתהפך העולם והילד היקר שלי יחזור בריא ושלם אלי ואז בטוח לא הייתי מוותרת עליו.

יש לי כבר 3 ילדים שיהיו בריאים הוא היה אמור להיות ה- 4 וזה הדבר שהכי קשה לי! כעת כשאני מסתכלת על הילדים שלי אני עוד יותר עצובה וכואבת כי הוא היה אמור להיות דומה להם ...... אני מקווה שהוא יסלח לי וגם השם .

בנות יקרות ! אם אתן עומדות בפני החלטה קשה זו תחשבו פעמיים אלה יסורים קשים לאם ולעובר ,לאם רגשיים ולעובר כאבים פיזיים בלתי נסבלים הרי קורעים לך אותו מהרחם בחלקיקים קטנים והוא מרגיש את הכל מהתחלה ועד הסוף . אשמח לעזור בכל דרך אפשרית אם בסתם שיחת טלפון או אפילו פגישה או עזרה בכל מה שאוכל רק כדי שתינוק אחר לא יצטרך לעבור את מה שהילד היקר שלי עבר.

מאוד אשמח אם אוכל למנוע ממישהי יסורים קשים כמו שאני עוברת . צרו איתי קשר במספר: 0549285541
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

לקישורים נוספים...

חיפוש

לתמונות נוספות...