הפלה = רצח?

ראשי >טור אישיים>הפלה = רצח?
כידוע לכולנו מותר ל"הפיל" למען נוחות חיים. בעיני כל ה"הומאנים" זו ממש "מצווה".  מה זה "הפלה"? "רצח"!!!!
חותכים את העובר לחתיכות חתיכות. חותכים לו יד ימין וזורקים לפח. חותכים לו עוד את חצי היד השמאלית והוא עדין חי וכואב. כשחותכים לו את הראש הוא כבר מת. חותכים לו רגל אבל הוא כבר לא מרגיש - הוא כבר מת.

מה אמא שלו מרגישה?
אחרי שגומרים, זורקים את החתיכות לפח האשפה ורוחצים ידים בסבון.

הרופאים יודעים מה הם עושים! אם זה מותר על פי החוק - זה בטח בסדר!! הועדה התירה!!
יש תמונות אולטרא סאונד של עוברים שצולמו בעת הפלה. בכל ההפלות שצולמו באולטרא סאונד נראה בבירור איך הילדים הללו שעוד לא נולדו בורחים מהסכין של הרופא הרחום שבא לרצוח אותם בשם הקידמה. להציל את האמא מהריון לא רצוי. לאפשר לה חיים יותר טובים ויותר נוחים. להחליף את האוטו לדגם יותר מתקדם. לקנות טלויזיה של 22 אינטש'.

את הילד הקטן הזה שעוד לא נולד מותר לחתוך ולהרוג ואם מישהו יגיד שזה לא בסדר - מיד יסמנו אותו כחשוך ופרמיטיבי שמתנגד לקידמה. מה זאת אומרת "אסור"?
הרי,,,,,, והרי,,,,,, 

צריך לדעת שאם מדליקים אש - היא לא נעצרת במקום שאתה מתכננן לה.  צריך לדעת שאם מתירים "רצח" לשם "ערכים" של "נוחיות" "הנאה" "מותרות" הוא לא יגמר במה שנוח לך.  צריך לדעת שאם מתירים "רצח" בשם החוק הקדמה והצדק - האנשים יתירו לעצמם בשם החוק או בשם הערכים הללו "רצח" אחר שיזעזע את כולנו.

הרבה אנשים שואלים את עצמם: איך אבא שנראה נורמאלי לחלוטין יכול לרצוח את ביתו בת השנה ושמונה חודשים בהטבעה באמבטיה? איך? איך? איך?  איך הוא יכול לרצוח אחרי תכנון קר של חודש, לרצוח אחרי שכרה לה קבר. לרצוח אחרי שהמית אותה בחניקה. התשובה הנוראה היא פשוטה. הוא שמע על ה"ערכים" שטופטפו לו בשיטתיות בכלי התקשורות בפסיקת "שופטים נאורים" בפסיקת בתי המשפט. פסיקה שלימדה אותו שיש מושג של "רצח מותר". דרך המושג הזה של "המתת חסד" מלמדים את הציבור שיש "ערכים" שיותר חשובים מהחיים. אותו רוצח נאלח בודאי אמר לעצמו: "אני עושה לה "המתת חסד" כי החיים אצל האמא שלה (הרשעה, האיומה, וכו') הם כל כך קשים - היא תסבול רק שתי דקות ואחר כך אני אתאחד איתה בעולם שכולו טוב!!! "הודיה לא הרגישה כלום. היא לא סבלה. הכנסתי אותה לאמבטיה, היא חייכה אלי ואז הטבעתי אותה. היו לה חיים טובים". כך, במילים מצמררות, תיאר אלי פימשטיין לחוקרי המשטרה כיצד רצח את בתו הפעוטה הודיה זיכרונה לברכה".
ראה ידיעות אחרונות.

אני בטוח שחלק מהקוראים חושבים שאני מדמיין דמיונות על נפשו של הרוצח. אבל לצערי חלק מעבודתי כרב היא להכנס לנפשם של כל מיני פושעים למינהם ובינהם גם גנבים ורוצחים. וזהו בדיוק אופן מחשבתם. במקרה זה אין צורך לנחש. כך בדיוק הרוצח הזה במכתב לביתו המוטבעת: "בקרוב נשמותנו יתאחדו". "אהבה" , "נשמה" , "אחדות" , ממש ממש נפלא!!!

מסקנה: אין "המתת חסד" - לא לילדים, לא לעוברים, לא לנכים, לא לזקנים, לא לחולים ולא לשום אדם אחר.
"וְאַתֶּם הַדְּבֵקִים בה' אֱלֹהֵיכֶם - חַיִּים כֻּלְּכֶם הַיּוֹם" (דברים פרק ד פסוק ד').
______________________ 
פורסם ביום כ"ה טבת ה´תשס"ג
מאת: הרב שמואל אליהו
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

לקישורים נוספים...

חיפוש

לתמונות נוספות...